Nasze Psy   

 

Amber Dream Bullmastiff


Amber Dream Bullmastiff


Amber Dream
CYMESAmber Dream
BLUE MOON 

 

Nasze suczki  

 

Amber Dream Bullmastiff


Amber Dream Bullmastiff


Amber Dream
POMERANIAAmber Dream
GITANAAmber Dream Bullmastiff


Amber Dream Bullmastiff


Amber Dream
BALBINAGaffle's
AMBER DREAM 

 

Bullstock's AMBER OF BARBARIAN (w domu Gothka)

Safira

RODOWÓD

 

 

HARMONY Is Dvariskiu (w domu India)

Safira

RODOWÓD

 

 

Amber Dream MAYA

Safira

RODOWÓD

 

 

Toro Diavolo ETERNAL LOVE (w domu Terri)

Safira

 

 

Safira

Vladyka Moskovii UNIKA TIGRISS LILU (w domu Safira)
nasza iskiereczka

(ur. 18.12.2007 r.)

Zwycięzca Młodzieży

Bardzo dynamiczna, żywa, pogodna i wesoła suczka. Nastawiona przyjaźnie do całego świata. Jest niewielkich rozmiarów, ale w domu i na spacerze zawsze pierwsza. Najszybciej przybiega do miski i na zawołanie, choćby była najdalej ze wszystkich psów.

Też z silną osobowoscią, z upartym charakterkiem, ale to zupełne przeciwieństwo Febki. Osiąga swoje cele sprytem i rozumem, a nie zębami. Na każdym spacerze przebiega trzykrotnie więcej kilometrów, niż pozostałe psy, ponieważ wszędzie musi zajrzeć i wszystko zobaczyć.

Myślę, że byłaby doskonała w zawodach agility, niestety nie mamy czasu się tym zająć. Wniosła bardzo dużo radości do naszej rodziny.

 

 

 

IN MEMORIAM   

 

Febe Sempre Occultus

FEBE Sempre Oculltus (w domu Feba )- nasza maskotka
(ur. 12.03.2004 r.)

Suka o bardzo zdecydowanym, silnym charakterze, wesoła, niezwykle inteligentna, pracowita. Nie za bardzo lubiąca dzieci, ale za to bardzo oddana swojej rodzinie. Zawsze czujna i pilnująca stada. To ona (jak na razie) rządzi "twardą łapą" pozostałymi psami. Zdecydowaliśmy, że nie powinna być rozmnażana.

 

 

 

REPRODUKTOR

Osiągnięcia wystawowe      Rodzice     Rodowód

Pursh iz mira antallis

PURSH Iz Mira Antallis (w domu Pursz ) - nasz słodziak
(ur. 22.12.2006 r.)

Champion Polski
Champion Romania
Młodzieżowy Champion Polski
3 x Zwycięzca Młodzieży
2 x Najlepszy Junior w Rasie
2 x Najlepsze Szczenię w Rasie
Best in Show Szczeniąt-I
5 x BOB
7 x BOS
BOG-III
12 x CAC
R. CACIB
2 x CACIB
BALTIC WINNER 2008
INGV.-WINNER ROMANIA 2009

Pies o wyglądzie lwa. Niestety, wygląd ten myli wiele osób, które zupełnie niesłusznie się go obawiają (nawet pogłaskać). Jest nie tylko piękny, ale ma też cudowny charakter. Wybitnie cierpliwy i darzący nas pełnym zaufaniem. Odnosi się pozytywnie do całego świata. Bardzo lubi naszego syna i inne dzieci.

Pies bardzo wywarzony w swoim zachowaniu, bez niepotrzebnej agresji. Ale to nie znaczy, że bezkrytycznie toleruje agresywne zachowania u innych psów i ludzi, a zwłaszcza w stosunku do siebie lub swojego stada. Wtedy zmienia się nie do poznania i naprawdę należy na niego uważać. Pursz jest psem z moich marzeń. Spokojny i dostojny, oddany dla swoich państwa, ale także, nieustępliwy i twardy w przypadku ataku.

Umie też być niezwykle delikatny jak na swoje 70 kg. Praktycznie to on wychował nam małą Safirę. Od pierwszego jej dnia u nas, był dla niej, ojcem i matką, niańką i opiekunem, workiem treningowym do zabaw, a teraz jeszcze czasami musi być jej ochroniarzem. Obserwowanie tak niezwykłej relacji, jaka nawiązała się, pomiędzy tymi dwoma psami, całkowicie już, przekonała mnie do rasy bullmastiff. Nie wyobrażam sobie innych psów w domu i mogę tylko ubolewać, że są tak mało znane i tak rzadkie w Polsce. Teraz, marzę już tylko o przynajmniej kilku bullmastiffach więcej w naszej rodzinie.

Mała galeria zdjęć

Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS